Domki

Oferujemy Państwu pobyt w komfortowych domkach letniskowych, położonych nad brzegiem malowniczego stawu. Posesja jest całkowicie ogrodzona . Nasze domki są w pełni wyposażone i przygotowane do spędzenia urlopu, weekendu lub kilku dni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: plażowanie, łowienie ryb, zbieranie poziomek, malin, jagód i grzybów lub pływanie kajakiem, spacery piesze lub jazdę rowerem.

W domkach znajdują się saloniki  oraz aneksy kuchenne, sypialnie, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami. Są one wyposażone w naczynia do przyrządzania oraz spożywania posiłków, lodówki, płyty kuchenne, telewizory i radia. Na posesjach są urządzone miejsca na ogniska , betonowe grille.

Domek Rybaczówka

Domek Rybaczówka jest idealnym miejscem na wypoczynek w cichym otoczeniu natury. Ten piętrowy, drewniany domek znajduje się nad brzegiem stawu i mieści do 6 osób

Domek Nad Wodą

Domek Nad Wodą jest idealnym miejscem na wypoczynek w cichym otoczeniu natury. Ten parterowy, drewniany domek znajduje się nad brzegiem stawu i mieści do 4 osób.

Dom nad Jeziorem Suwalszczyzna

Dom jest położony w miejscowości Jałowo (gmina Rutka Tartak) nad jeziorem Jałowo w otulinie Suwalskiego Parku Krajobrazowego.